Knowles LRC0402CJR12GV001T
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRC0402CJR12GV001T herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 1 Jahre
RFMW
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRC0402CJR12GV001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ceramic Inductor, 0402, 120Nh±5%, 100Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CJR12GV001T
FIXED IND 120NH 100MA 2.5OHM SMD
RF MLI, 0402, 120nH,±5%