Knowles LRC0402CJ6N8GV001T
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRC0402CJ6N8GV001T herunter.
RFMW
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+37.26%
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRC0402CJ6N8GV001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ceramic Inductor, 0402, 6.8nH±5%, 250mA, Ni/Sn (RoHS), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape
FIXED IND 6.8NH 250MA 320MOHM SM
FIXED IND 6.8NH 250MA 320 MOHM
Inductor Rf, 6.8Nh, 5%, 5Ghz, Smd; Inductance:6.8Nh; Dc Resistance Max:0.32Ohm; Self Resonant Frequency:-; Dc Current Rating:250Ma; Inductor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Product Range:L-07C Series; Inductance Tolerance:± 5% Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology LRC0402CJ6N8GV001T