Knowles LRC0201BJ33NGV001T
Ceramic Inductor, 0201, 33nH±5%, 200mA, Ni/Sn (RoHS), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRC0201BJ33NGV001T herunter.
RFMW
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRC0201BJ33NGV001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD
INDUCTOR RF, 33NH, 5%, 0201; Inductance: 33nH; Product Range: -; DC Current Rating: 200mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 2.3ohm; Inductance Tolerance: ±