Knowles 5550BP14A0800001T
Band Pass Filters, 0603, 5150-5950MHz, 1W, 0.9dB, 5GHz Low Profile Band Pass Filter, , Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+95.64%
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8534.00.00.85
Introduction Date2025-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles 5550BP14A0800001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
0.7dB 800MHz 0603 1.6mm*800¦Ìm*600¦Ìm
RF FILTER BAND PASS 5.55GHZ 0603