Knowles 2450BP15F0100001E
Band Pass Filters, 0805, 2400-2500Mhz, 3W, 2.5Db, Ag/Pt (Rohs), 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology...
Preis und Lagerbestand
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles 2450BP15F0100001E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Band Pass Filters, 0805, 2400-2500Mhz, 3W, 2.5Db, Ag/Pt (Rohs), 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology 2450BP15F0100001E
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
FILTER BANDPASS 2.4GHZ