JAE Electronics IL-12S-S3L-(N)
Rectangular Connector Housing
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für JAE Electronics IL-12S-S3L-(N) herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 0 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.21%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Connector Housing, EH Series, 9 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 14 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 15 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
JAE ElectronicsIL-9S-S3L-(N)
Compliant Brown Free Hanging 2.4892 mm Lead Free Bulk Crimp Receptacle, Socket
2.54mm Pitch KK® Crimp Terminal Housing, Friction Ramp, 12 Circuits, Use With 4809
Beschreibungen
Beschreibungen von JAE Electronics IL-12S-S3L-(N), die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Rectangular Connector Housing
Friction Lock,Receptacle 1 12pin Female Socket
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM