Littelfuse VBO25-12NO2
VBO40 Series 38 A 1200 V Quick Connect Single Phase Rectifier Bridge
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Littelfuse VBO25-12NO2 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 5 Jahren
Newark
Future Electronics
TME
iiiC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-78.02%
Lieferkette
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date1993-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Littelfuse VBO25-12NO2, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Bridge Rectifier Diode, 1 Phase, 25A, 1200V V(RRM), Silicon
Bipolar Module - Diode Fo/Box |Littelfuse VBO25-12NO2
Diode Rectifier Bridge Single 1.2KV 38A 4-Pin FO-A
Bridge Rectifier, 1.2kV, 25A, FO-A
BRIDGE RECT, 1-PH, 1.2KV, 38A, FO-A; No. of Phases: Single Phase; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 1.2kV; Forward Current If(AV): 38A; Bridge Rectifier Case Style: FO-A; Forward Voltage VF Max: 1.36V; No. of Pins: 4Pins; O