ITT / Cannon CA3102R24-28SX
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 24 Contacts, Solder Socket, Threaded, 24-28
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3102R24-28SX herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 7 Jahren
3-Monats-Trend:
+230%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonMS3102R24-28PY
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3102R24-28PW
ITT / CannonMS3102R24-28PX
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102R24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3102R24-28SX, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
24pin Aluminium 22A , 41.32mm*44.45mm
CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP