ITT / Cannon CA3102E28-16P
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 20 Contacts, Solder Pin, Threaded, 28-16
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3102E28-16P herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3102R28-16S
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 20 Contacts, Solder Socket, Threaded, 28-16
ITT / CannonCA3100E28-16P
Circular Connector, CA, Wall Mount Receptacle, 20 Contacts, Solder Pin, Threaded, 28-16
ITT / CannonCA3100R28-16P
Amphenol IndustrialMS3102E28-11P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3102A-24-7S
Circular Connector, Threaded, Circular Industrial, Mil - C - 5015 Series (Vg95234), Receptacle
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3102E28-16P, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MIL Series Connector, 20 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn Circular PIN 20 POS Crimp ST Box Mount 20 Terminal 1 Port
CONN RCPT MALE 20POS SOLDER CUP