ITT / Cannon CA3102E24-28PW
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3102E24-28PW herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 7 Jahren
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3100R24-28P
ITT / CannonCA3102E20-29PZ
MIL Series Connector, 17 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
ITT / CannonCA3102E22-14P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106F24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3102E24-28PW, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn Circular PIN 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Male Pins,Receptacle,Threaded 24pin Aluminum Alloy 22A , , 41.32mm*44.45mm