ITT / Cannon CA3100R24A24SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 12 POS Crimp ST Wall Mount 12 Terminal 1 Port
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3100R24A24SF80 herunter.
Farnell
Datasheet1 SeiteVor 10 Jahren
Datasheet68 SeitenVor 13 Jahren
Datasheet56 SeitenVor 20 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3102R28-9SZF80
Connector Bayonet Coupling Socket 12 Position Crimp Straight Box Mount 12 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102R28-9PXF80
ITT / CannonCA3102R28-9SXF80
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3100R24A24SF80, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CONN RCPT FMALE 12P SILVER CRIMP
CIRCULAR, SIZE 24, 16WAYS, SKT; Product Range: CA Series, MIL-DTL-5015 Series Equivalent; Circular Connector Shell Style: Wall Mount Receptacle; No. of Contacts: 12Contacts; Circular Contact Type: Crimp Socket; Coupling Style: Threaded; Insert Arrangement: 24A-24; Connector Body Material: Aluminium Alloy Body; Connector Body Plating: Olive Drab Chromate over Cadmium; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Silver; Insert Rotation: N; Service Class: Environmentally Sealed; Approval Category: MIL-C-5015