ITT / Cannon CA3100ER22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Wall Mount 19 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3100ER22-14P herunter.
Farnell
Datasheet68 SeitenVor 13 Jahren
Datasheet56 SeitenVor 20 Jahren
Master Electronics
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-62.50%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2024-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3102E20A48PA232
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3100E22-14P
ITT / CannonCA3102E22-14P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol Industrial97-3102A-28-11P(946)
MIL Series Connector, 22 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol Industrial97-3102A-24-7P(946)
MIL Series Connector, 16 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder Cup ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E20A48PX
ITT / CannonMS3100F22-14PW
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3100ER22-14P, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Circular MIL Spec Connector ER 19C 19#16 PIN PLUG
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Wall Mount Receptacle
Male Pins,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 55.58mm*42.06mm
Pin & Sleeve Plug, 19 Pole, Silver, Screw Terminals Wire Connection Type