Infineon CY62128ELL-45SXIT
CY62128E Series 1 Mb (128 K × 8) 5.5 V 45 ns SMT Static RAM - SOIC-32
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Infineon CY62128ELL-45SXIT herunter.
element14 APAC
Datasheet20 SeitenVor 24 Jahren
Farnell
_legacy Avnet
Future Electronics
iiiC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.15%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2006-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
CY7C1009D Series 1 Mb (128 K x 8) 5 V 10 ns Static RAM - SOIC-32
CY62128EV30 Series 1 Mb (128 K x 8) 2.2 - 3.6 V 45 ns Static RAM - SOIC-32
3.3V 128K x 8 Asynchronous Static RAM Center Power & Ground Pinout
SRAM Chip Async Single 2.5V/3.3V 1M-Bit 128K x 8 10ns 32-Pin TSOP-II
Beschreibungen
Beschreibungen von Infineon CY62128ELL-45SXIT, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
1Mb £¨128K x 8£© 128 k x 8 4.5V 16mA 5.5V 200MHz Parallel 16bit SOIC-32 , 2.82mm
1-MBIT (128 K X 8) STATIC RAM Standard SRAM, 128KX8, 45ns, CMOS, PDSO32
Sram, 1Mbit, 4.5V To 5.5V, Soic-32; Sram Type:Asynchronous Sram; Memory Configuration:128K X 8Bit; Ic Case/Package:Soic; No. Of Pins:32Pins; Supply Voltage Min:4.5V; Supply Voltage Max:5.5V; Supply Voltage Nom:5V; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Cypress Infineon Technologies CY62128ELL-45SXIT