Idec RR3B-ULAC12V
Power Relay, General Purpose, 3PDT, 10A, Ctrl-v 12VAC, Socket, Qc Tabs, Rr Series
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec RR3B-ULAC12V herunter.
Master Electronics
Datasheet4 SeitenVor 20 Jahren
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Relay Plug-In 3Pdt 10A 12Vac Rohs Compliant: Yes |Idec RR3B-UAC12V
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 12VAC, SOCKET,11-PIN OCTAL, RR SERIES
Active ROHS3Compliant 3PDT (3Form C) General Purpose Power Relay 25ms -25C~40C 18Ohm 210mA
Electromechanical Relay 12VAC 18Ohm 10A 3PDT (38.73x35.56x55.49)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity / AMP9-1393117-8
Relay, 3 Form C (NO/NC), 12 V (AC), 18 Ω, 10 A, 240 V (AC), monostable, 9-1393117-8
Power/Signal Relay, 3PDT, Momentary, 2700mW (Coil), 10A (Contact), 250VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Socket Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec RR3B-ULAC12V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Relay 12VAC 10A 3PDT(36x36x47.5)mm Socket
Relay Plug-In 3Pdt 10A 12Vac Rohs Compliant: Yes |Idec RR3B-ULAC12V
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V