Idec HW4L-M1F11QD-S-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW4L-M1F11QD-S-24V
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW4L-M1F11QD-S-24V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 8 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Lectro Components
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-96.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW4L-M1F11QD-S-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PUSHBUTTON; HW SERIES; METAL BZL; FLUSH; ILLUM; LED, 1NO-1NC, MOM, BLU, 24VDC
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Blue 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC