Idec HW4L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW4L-M1F10QD-W-24V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 7 Jahren
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
+83.08%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-120V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW4L-M1F10QD-W-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PUSHBUTTON, HW SERIES, METAL BZL, FLUSH, ILLUM, LED, 1NO, MOM, WHT, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 24V