Idec HW4L-A1F11QD-R-120V
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW4L-A1F11QD-R-120V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 7 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW4L-A1F11QD-R-120V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
IDEC Corporation HW4L-A1F11QD-R-120V Pushbutton; HW Series; Metal Bzl; Flush; Illum; LED, 1NO-1NC, Main,Red, 120VAC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW4L-A1F11QD-R-120V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Maintained Flush Round Red 1NO-1NC Contact 120V AC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Maint, Red, Flush, 120V