Idec HW1L-M4F10QD-G-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1L-M4F10QD-G-24V herunter.
Master Electronics
Datasheet62 SeitenVor 13 Jahren
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Extended Lens Momentary Contact SPST -22.3 5000000Cycles 220V 440V , 45.7mm*29.4mm
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1L-M4F10QD-G-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
IDEC Corporation HW1L-M4F10QD-G-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Mush, Illum, LED, 1NO, Mom, Grn, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Green 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 24V