Idec HW1L-M2F11QD-G-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1L-M2F11QD-G-120V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 7 Jahren
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
-8.60%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, MUSH, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, GRN, 24VDC
Pushbutton, Mom, Grn, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, LED, Incl's 1NO & 1NC CCotnact Block
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1L-M2F11QD-G-120V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Pushbutton, Mom, Grn, Ext, 120V Direct, 22mm Mounting, LED, Incl's 1NO & 1NC Contacts
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F11QD-G-120V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Green 1NO-1NC Contact 120V AC