Idec HW1L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1L-M1F10QD-S-24V herunter.
element14 APAC
Datasheet62 SeitenVor 8 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+8.41%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1L-M1F10QD-S-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
IDEC Corporation HW1L-M1F10QD-S-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Flush, Illum, LED, 1NC, Mom, Blu, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Flush Round Button Momentary Contact SPST -22.3 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 45.7mm*29.4mm
Pb Sw, Illum, Spst-No, 10A, 110V, Blue; Product Range:Hw Series; Panel Cutout Diameter:22.3Mm; Contact Configuration:Spst-No; Switch Operation:Momentary; Pushbutton Actuator Style:Round; Actuator/Cap Colour:Blue; Ip Rating:Ip65 Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M1F10QD-S-24V
IDEC 22mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 24V DIR