Idec HW1F-2F11QD-Y-24V
Rotary Switch, 2 Positions, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Rotary Actuator, Din-rail Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1F-2F11QD-Y-24V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 7 Jahren
Master Electronics
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.25
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q3
Rocker Switch, DPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q6
Rocker Switch, DPST, Momentary, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72B205Q3
Switch Rocker ON OFF DPST Quick Connect Curved Rocker 10A 250VAC Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1F-2F11QD-Y-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-Y-24V
IDEC Corporation HW1F-2F11QD-Y-24V Selector Switch,Illuminated,NO1,NC1,2 Position,24VAC, 24VDC,Yellow
Switch Selector N.O./N.C. DPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Control Switches 22mm Selector Switch Lighted