Idec HW1F-2F11QD-R-120V
IDEC Corporation HW1F-2F11QD-R-120V Selector Switch, Illuminated, NO1, NC1, 2 Position, 120V AC, Red
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1F-2F11QD-R-120V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 7 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Lectro Components
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+12.90%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.25
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1F-2F11QD-R-120V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Rotary Switch, 2 Positions, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Rotary Actuator, Din-rail Mount
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-R-120V
Control Switches 22mm Selector Switch Lighted