Idec APW299-A-24V
Pilot Light, Amb, 24V Direct, Incand Full voltage, 22mm Mounting, Incand Dome Lens, Chrome Bezel
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec APW299-A-24V herunter.
Newark
Datasheet5 SeitenVor 17 Jahren
Datasheet41 SeitenVor 22 Jahren
Sager Electronics
Electro Sonic
Lectro Components
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-29.41%
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec APW299-A-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDICATOR, LED PANEL MNT, AMBER, 24V; Mo; INDICATOR, LED PANEL MNT, AMBER, 24V; Mounting Hole Dia:22mm; LED Color:Amber; Forward Current If:11mA; Forward Voltage:24V; Color:Amber; Leaded Process Compatible:No; Operating Temperature Range:-25°C to +50°C
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Amber, 24V; Lamp Base Type:-; Mounting Hole Dia:22Mm; Current Rating:-; Supply Voltage:24V; Lens Shape:Dome; Product Range:-; Colour:Amber; Forward Voltage:24V; Ip/Nema Rating:Ip65; Led Color:Amberrohs Compliant: Yes |Idec APW299-A-24V