Idec APD199DN-G-12V
Pilot Light, Grn, 12V Direct, LED, Full Voltage, 30mm Mounting, Dome Lens
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec APD199DN-G-12V herunter.
Electro Sonic
Datasheet30 SeitenVor 11 Jahren
Datasheet30 SeitenVor 14 Jahren
Lectro Components
Newark
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec APD199DN-G-12V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
APD199DN-G-12V - IDEC APD199DN-G-12V, TWTD LED PL FV
Indicator Lamp;Supply Voltage:12V; Power Rating:1W; Current Rating:20mA; Current Rating:0.020A; Lens Color:Green
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
Indicator Lamp; Lamp Base Type:-; Mounting Hole Dia:-; Current Rating:-; Supply Voltage:12V; Lens Shape:dome; Product Range:twtd Series Rohs Compliant: Yes