Idec AL6M-M24P-A
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 1A, 24VDC, Solder/quick Connect Terminal, Panel Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec AL6M-M24P-A herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 8 Jahren
Datasheet14 SeitenVor 18 Jahren
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec AL6M-M24P-A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Pushbutton Switch; 16Mm Led Mom Rnd Std 24V Ip65 Dpdt Rohs Compliant: Yes |Idec AL6M-M24P-A
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 250VAC 250VDC Momentary Contact Quick Connect/Solder
Pushbutton Switches 16mm Pushbutton Illu minated
Idec Corp 16Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Amb, Ext, 24V Direc