Idec AL6H-M24P-W
Switch, Panel Mount, Led, 2000 VAC, 8 ma At 5 VDC +/- 5%, DPDT, Gold-clad Silver
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec AL6H-M24P-W herunter.
Electro Sonic
Datasheet14 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet15 SeitenVor 22 Jahren
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+35.03%
Verwandte Teile
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 1A, 24VDC, Solder/quick Connect Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH, PANEL MOUNT, LED, 3 A (THERMAL), DPDT, 50 MILLIOHMS (MAX.)
NKK SwitchesKB16MKW01-5F12-JB
SWITCH, P/B, SPDT, ON-ON, ROUND, SNAP-IN, GREEN LED,12V, CLEAR/WHT CAP,1A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesKB26SKW01-6B-JB
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, SQ, BUSHING MNT, SB WHT LED,3.3V, CLR/WHT CAP,1A,125VAC, SLDR
C&K ComponentsU821J84ZGE22
Pushbutton Switch, DPDT, On-(on), Momentary, 1A, 28VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec AL6H-M24P-W, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AL6H-M24P-W - IDEC Rectangular LED Pushbutton DPDT
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Rectangular Button 1A 250VAC 250VDC Momentary Contact Quick Connect/Solder Panel Mount
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 18X24MM;; SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 18X24MM; Contact Configuration:DPDT; Switch Operation:Off-(On); Contact Voltage AC Nom:250V; IP Rating:IP65; Contact Voltage DC Nom:250V; Contact Current Max:3A; Actuator Style:Rectangular; Series:A6
Switch, Industrial Pushbutton, 18X24Mm; Contacto, Configuración:Dpdt; Interruptor, Operación:Apagado-(Encendido); Contacto, Tensión Ac Nom:250V; Contacto, Tensión Dc Nom:250V; Contacto, Intensidad Max:3A; Rango De Producto:Serie A6 |Idec AL6H-M24P-W