Idec ABFD220N-G
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec ABFD220N-G herunter.
IHS
Datasheet30 SeitenVor 8 Jahren
Electro Sonic
Lectro Components
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2017-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec ABFD220N-G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXT, 2NO NON-ILL, 30mm MOUNTING 2NO CONTACTS, W/ FULL SHROUD
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, TWTD SERIES, 30MM, EXTENDED WITH FULL SHROUD, 2NO, MOM, GREEN