Honeywell ZM10E10E01
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)ZM10E10E0101200Bulk
14h
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Honeywell ZM10E10E01 herunter.
IHS
Datasheet12 SeitenVor 15 Jahren
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2010-07-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-12-21
LTD Date2020-12-21
Verwandte Teile
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Button Quick Connect 0.25A 125VAC 30VDC Screw Mount
C&K ComponentsTF2CFH8SP0060C
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsTF2CHK6SP0060C
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Quick Connect 5A 277VAC 74.57VA 0.17N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Quick Connect 3A 277VAC 74.57VA 0.08N Screw Mount
Basic / Snap Action Switches SPDT 10A 277VAC 250V DC MINI BASIC SW
Beschreibungen
Beschreibungen von Honeywell ZM10E10E01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Roller Lever 0.1A 250VAC 30VDC 0.34N Screw Mount Solder