Honeywell MLH200PGB01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 200psi Vented Gage Medical 3-Pin
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Honeywell MLH200PGB01B herunter.
Electro Sonic
Datasheet10 SeitenVor 8 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 15 Jahren
JRH Electronics
Sager Electronics
Honeywell
Agility
Lieferkette
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
HoneywellMLH200PSB06B
Sensor, Pressure, 200 Pressure Range, 4-20mA Output, Packard Connector
HoneywellMLH200PGL01B
HoneywellMLH010BGD15B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Beschreibungen
Beschreibungen von Honeywell MLH200PGB01B, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Industrial Pressure Sensors 9.5V 0 to 200psi AMPLIFI GAGE 25 Ohm
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty