Honeywell MLH010BGB01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Honeywell MLH010BGB01B herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 8 Jahren
Sager Electronics
Honeywell
JRH Electronics
Agility
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
HoneywellMLH010BGD15B
HoneywellMLH010BGD14B
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
HoneywellMLH010BSB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Sealed Gage Medical 3-Pin
Beschreibungen
Beschreibungen von Honeywell MLH010BGB01B, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDUSTRIAL PRESSURE SENSORS GAGE AMPLIFIED 10BAR ROHS COMPLIANT: YES
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Strain Guage Sensor, Relative, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical
AnalogCurrent 1MPa 9.5V 30V 3MPa ¡À0.25% 67.589mm*30.988mm*25.97mm
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
PRESS SENSOR, 10BAR, RELATIVE, CURRENT;
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty