HIROSE ELECTRIC DH30B-37S
High Speed Transmission, 1.0mm Pitch Small Interface Connectors, 2.5 Gbps, -25 to 85 ℃, RoHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für HIROSE ELECTRIC DH30B-37S herunter.
IHS
Datasheet13 SeitenVor 5 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
Hirose SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-28.57%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 1mm Solder RA Side Entry SMD Pico-Clasp™ T/R
Pin Header, Wire-to-Board, 1 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Surface Mount Straight, Pico-Clasp 501190
Pin Header, Signal, 1 mm, 2 Rows, 30 Contacts, Surface Mount Straight, Pico-Clasp 501190
Pin Header, Micro Terminal, Board-to-Board, 1 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Surface Mount, FTMH Series
Pin Header, Micro Terminal, Board-to-Board, 1 mm, 2 Rows, 22 Contacts, Surface Mount, FTMH Series
Headers & Wire Housings 1.00 mm Surface Mount Micro Terminal Strip
Beschreibungen
Beschreibungen von HIROSE ELECTRIC DH30B-37S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Hirose SCT
Conn SCSI PL 37 POS 0.5mm IDT RA Cable Mount 37 Terminal 1 Port Tray
Connector SCSI Receptacle 37 Position 1mm IDT Straight Cable Mount