HIROSE ELECTRIC DF50A-16S-1C
[Signalbee ] 1.0Mm Pitch, Positive Lock, Wire-To-Board Connector |Hirose/hrs DF50A-16S-1C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für HIROSE ELECTRIC DF50A-16S-1C herunter.
IHS
Datasheet20 SeitenVor 2 Jahren
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.13%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
TraceParts
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2010-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
HIROSE ELECTRICDF50A-15S-1C
[Signalbee ] 1.0Mm Pitch, Positive Lock, Wire-To-Board Connector |Hirose/hrs DF50A-15S-1C
HIROSE ELECTRICDF50A-12S-1C
[Signalbee ] 1.0Mm Pitch, Positive Lock, Wire-To-Board Connector |Hirose/hrs DF50A-12S-1C
HIROSE ELECTRICDF50A-14S-1C
[Signalbee ] 1.0Mm Pitch, Positive Lock, Wire-To-Board Connector |Hirose/hrs DF50A-14S-1C
IllumiMate 1.25mm Pitch Wire-to-Board Crimp Housing, Single Row, 5 Circuits, Natural
IllumiMate 1.25mm Pitch Wire-to-Board Crimp Housing, Single Row, 3 Circuits, Natural
Conn IDC Connector F 8 POS 1.25mm IDT RA Cable Mount Mini Mi II™ Bag
Beschreibungen
Beschreibungen von HIROSE ELECTRIC DF50A-16S-1C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
16 Position 1 mm Pitch Single Row Board to Cable Lock Connector Crimp socket
Headers & Wire Housings 16P 1.0MM PITCH CRIM P HOUSING
Conn Wire to Board RCP 16 POS 1mm Crimp ST Cable Mount Bag
1mm 1x16P 16 1 P=1mm Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
CONN SOCKET HSG 16POS 1.00MM / 16 Rectangular Connectors - Housings Socket Black 0.039" (1.00mm)