HIROSE ELECTRIC A3B-44D-2C
Conn Housing RCP 44 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag Automotive
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für HIROSE ELECTRIC A3B-44D-2C herunter.
IHS
Datasheet27 SeitenVor 2 Jahren
TME
Hirose SCT
Sager Electronics
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.97%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
TraceParts
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1999-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity953119-2
Conn Housing RCP 40 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Brown Bag
TE Connectivity953119-1
Automotive Connectors 20W Mqs Rcpt Hsg Green |Amp Te Connectivity 953119-1
Conn IDC Connector SKT 40 POS 2.54mm IDT RA Side Entry Cable Mount Box
Conn IDC Connector SKT 34 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount
Socket, DIP; 48Pins; Dual Leaf; Economy Ladder; 0.6In.; Phosphor Bronze; Tin/Lead
Headers & Wire Housings Tiger Buy Socket Strip with Square Tails, 0.100 Pitch
Beschreibungen
Beschreibungen von HIROSE ELECTRIC A3B-44D-2C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
2.0Mm Pitch Double Row Miniature Connectors |Hirose/hrs A3B-44D-2C
Headers & Wire Housings 44P F WIRE CRIMP DR RECEPTACLE
RECEPTACLE HOUSING, 44POS, 2ROW, 2MM; Pitch Spacing: 2mm; No. of Contacts: 44Contacts; Gender: Receptacle; Product Range: A3B Series; Contact Termination Type: -; No. of Rows: 2Rows; Contact Plating: -; Contact Material: -; SVHC