HellermannTyton FAP12DMMLC
Fiber Adapter Panel Preloaded With 6 Quad Lc Mm, Beige, 1/Pkg |Hellermanntyton FAP12DMMLC
Preis und Lagerbestand
Verwandte Teile
Conn Circular SKT 12 POS Crimp ST Jam Nut 12 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 4 POS Crimp ST Jam Nut 4 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 7 POS Crimp ST Jam Nut 7 Terminal 1 Port
ITT / CannonDL2-96R
Rack and Panel Connector, 96 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
5.84mm Pitch MX150L Vertical PCB Header, Single Row, Low Profile, 2 Circuits