Grayhill 71BS30-01-1-03N
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 71BS30-01-1-03N herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 11 Jahren
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-33.33%
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Verwandte Teile
C&K ComponentsMC03L2NZQD
Switch Rotary SP3T 3 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMC03S2NZQD
C&K ComponentsMA03L1NZQD
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 03, CONTA
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 71BS30-01-1-03N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Rotary Switch, 3 Positions, SP3T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
71Bs30-01-1-03N |Grayhill 71BS30-01-1-03N
SP3T 1 30V 115V (BBM) , 19.05mm*36.78mm