Grayhill 71B30-08-2-06N
Rotary Switch, 1/4 shaft, 30° , 8 deck, 2 pole/deck, 6 position/pole, non-sho
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 71B30-08-2-06N herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 11 Jahren
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 1/4" shaft, PC mount, 36°, 6 deck, 1 pole/deck, 5 position/pole, non-shorting
Rotary Switch, 1/4" shaft, PC mount, 36°, 10 deck, 1 pole/deck, 5 position/pole, non-shorting
ROTARY SWITCH, 60 DEG, # OF DECKS: 06, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 06, CONTA
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 71B30-08-2-06N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 6 Positions, DP6T, Latched, 0.25A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
DP6T 8 30V 115V (BBM) , 19.05mm*82.65mm