Grayhill 60A18-8-020S
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 60A18-8-020S herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 7 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Grayhill60A18-4-020S
ENCODER, OPTICAL, 4 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 2 INCH CABLE
Grayhill60A18-4-060S
ENCODER, OPTICAL, WITH 4 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 6 INCH CABLE
Optical Encoder Rotary Incremental Flat 0.014N.m Straight Digital Square Wave Panel Mount Cable 4CPR
Optical Encoder Rotary Incremental Round with Slot Straight Digital Through Hole PC Pins 256CPR
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 60A18-8-020S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ENCODER, OPTICAL, WITH 8 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 2 INCH CABLE
Rotary Position Encoder, Single, 2 Channels
Joysticks Joystick Encoder 18deg or 20Pos 8 dir
Joystick Encoder Detent or 20 position 4 conta
60A18-8-020S |Grayhill 60A18-8-020S
SWITCH JOYSTICK FLATTED 2" CBL