Grayhill 56BD30-01-1-AJN
Switch Rotary SP12T 12 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 56BD30-01-1-AJN herunter.
Farnell
Datasheet4 SeitenVor 17 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Verwandte Teile
Rotary Switch Single Deck 2 to 12 Position SP12T 250mA AC/DC 115VAC Panel Mount
C&K ComponentsMC00L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMG00L1NZQF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
C&K ComponentsMC12L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 56BD30-01-1-AJN, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: ADJ, CONT
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Screw Driver Slot Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switch Screwdriver slot shaft adj stop
SWITCH ROTARY 2-12POS 200MA 115V
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
56Bd30-01-1-Ajn Rohs Compliant: Yes |Grayhill 56BD30-01-1-AJN
SP12T 1 30V 115V (BBM) , 12.7mm*28.07mm