Abracon FPXLF0368-20
Oscillator, Crystal, 3.6864MHZ, Fpx, SMD, +/-50PPM, -20 to +70PPM, 200 Ohms, Fund., 20PF
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon FPXLF0368-20 herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 12 Jahren
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Lieferkette
Country of OriginJapan
Introduction Date2005-10-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Crystal 3.6864MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 150Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 3.579545MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 200Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
ECS InternationalECS-36-18-10X
Crystal 3.6864MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 200Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-36-18-10
Cylinder Type Crystals 3.686400MHz 18pF ECS-3X10
HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20 to 70C),
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 3.579545MHz Nom
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon FPXLF0368-20, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 3.6864MHz Nom
Crystal 3.6864MHz 20pF 4-Pin SMD T/R
FPX Plastic SMD Microprocessor Crystals 3.6864MHz 20pF
CRYSTAL, 3.6864MHZ, 20PF, 12.5 X 4.6MM
FOX SMD CRYSTAL 50PPM 3.6864MHZ
CRYSTAL, 3.6864MHZ, 20PF, 12.5 X 4.6MM; Frequency Nom:3.6864MHz; Crystal Case:SMD, 12.5mm x 4.6mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:20pF; Frequency Tolerance + / -:50ppm; Product Range:-; Crystal Mounting Type:SMD RoHS Compliant: Yes