Amphenol Communications Solutions 77313-824-72LF
Conn Unshrouded Header HDR 72 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Master Electronics
Newark
Arrow Electronics
3-Monats-Trend:
-67.76%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions77313-818-72LF
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 72 Contacts, Through Hole, FCI BergStik 77313
Amphenol Communications Solutions67997-272HLF
Conn Unshrouded Header HDR 72 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Amphenol Communications Solutions67996-272HLF
Board Connector, 72 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
Beschreibungen
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 72 Positions
Headers & Wire Housings 72P Str Dr Tmt Hdr .38 Au .48In Length
Board Connector, 72 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731382472LF
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
Amphenol ICC 2.54mm72p , , BergStik
Amphenol ICC 77313-824-72LF ピンヘッダ
BERGSTIK HDR DR STR-77313-824-
Tin 3A Direct Insert Policy 2.54mm 72P 6.75mm -65閳╁剤+130閳 2.9mm 2.54mm Double Row Phosphor Bronze Black 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
Conn, Header, 72Pos, 2Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:72Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77313 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77313-824-72LF