Fastron 1206AS-018J-01
Inductor RF Chip Molded Wirewound 18nH 5% 300MHz 51Q-Factor Ceramic 1A 100mOhm DCR 1206 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Fastron 1206AS-018J-01 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 3 Jahren
Electro Sonic
Mouser
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Fastron 1206AS-018J-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1206
1206 WIREWOUND CER IND 18nH 5%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 18nH 100 MHz 5% Tol