Fastron 0805AS-011J-01
Inductor RF Chip Molded Wirewound 11nH 5% 250MHz 65Q-Factor Ceramic 600mA 130mOhm DCR 0805 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Fastron 0805AS-011J-01 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 3 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2012-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Fastron 0805AS-011J-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0805 WIREWOUND CER IND 11nH 5%