Fastron 0402AS-019J-01
General Purpose Inductor, 0.019uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Fastron 0402AS-019J-01 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 3 Jahren
Electro Sonic
Mouser
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2011-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Fastron 0402AS-019J-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0402 WIREWOUND CER IND 19nH 5%
0402 SMD Surface Mount Inductors 19nH 250 MHz 5% Tol