Eaton SR-5H-3.15A-AP
Fuse Subminiature 3.15A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton SR-5H-3.15A-AP herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 9 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 19 Jahren
Newark
JRH Electronics
TME
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+88.89%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2006-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Bel Fuse0697W4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H4000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Bel Fuse0697H4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Littelfuse0208004.MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 4 A, 350 VAC, TH, RoHS
Littelfuse0209004.MXEP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Cartridge 5 X 15mm Glass Bulk CE/PSE/cULus
Fuse 350V Sb Pt 2Ag Pb-Free 3.5A/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 020903.5MXEP
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton SR-5H-3.15A-AP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 250V Radial 8.4 X 8.6mm Ammo CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
FUSE, PCB, 3.15A, 300VAC, TIME DELAY; Fuse Current: 3.15A; Voltage Rating VAC: 300VAC; Product Range: SR-5H Series; Voltage Rating V DC: -; Blow Characteristic: Time Delay; Fuse Case Style: Radial Leaded; Breaking Capacity Cur