Eaton HSH1235-3R8307-R
Supercapacitors / Ultracapacitors Supecapacitor HSH 1235 3.8V 300F
3-Monats-Trend:
+96.12%
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton HSH1235-3R8307-R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SUPER CAP, HS HYBRID, 300F, 3.8V, RADIAL;
HSH1235-3R8307-R, EATON ELECTRONICS
SUPER CAP, HS HYBRID, 300F, 3.8V, RADIAL; Voltage(DC):3.8V; Capacitance:300F; Discharge Current Max:10A; ESR:0.05ohm; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Case / Package:Can; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:5mm RoHS Compliant: Yes