Eaton HCMA1104-R56-R
General Purpose Inductor, 0.56Uh, 20%, 1 Element, Powdered Iron-Core, Smd, 4439
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton HCMA1104-R56-R herunter.
Electro Sonic
Datasheet7 SeitenVor 7 Jahren
3-Monats-Trend:
-6.24%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 25A 0.0018Ohm DCR 4040 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz Iron 25A 0.0019Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.6uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 29A 0.0022Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik744355256
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 560NH 20A 1.61 MOHM
Wurth Elektronik744383240056
INDUCTORS, FIXED, WE-MAPI SMD 2512 0.56UH 3.3A 49MOHM
General Purpose Inductor, 0.56uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2625
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton HCMA1104-R56-R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Inductors 0.56UH 32A IND HC MO LDED
Inductor Power Shielded Wirewound 0.56uH/0.36uH 20% 100KHz Powdered Iron 25A 0.0018Ohm DCR 4040 Automotive AEC-Q200 T/R
FIXED IND 560NH 25A 1.8 MOHM SMD
Power Inductors-SMD 0.56UH 32A IND HC MOLDED
INDUCTOR, 0.56UH, 25A, 20%, AEC-Q200
HCMA1104 Nonstandard 0.437Lx0.394W 11.10mmx10.00mm 560nH
100KHz 32A 25A 560nH 1.8m¦¸ ¡À20% 4040 11.1mm*10mm*4mm
FIXED INDUCT 560NH 25A 1.8MOHM
INDUCTOR, 0.56UH, 25A, 20%, AEC-Q200; Inductance: 560nH; RMS Current (Irms): 25A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 32A; Product Range: HCMA1104 Series; Power Inductor Case: 11.1mm x 10mm x 4mm; DC Re