Eaton HCM1A1307V2-6R8-R
Inductor, Aec-Q200, 6.8Uh, Shielded, 10A Rohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann HCM1A1307V2-6R8-R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton HCM1A1307V2-6R8-R herunter.
IHS
Datasheet15 SeitenVor 6 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-96.64%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-07-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton HCM1A1307V2-6R8-R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDUCTOR, AEC-Q200, 6.8UH, SHIELDED, 10A; Available until stocks are exhausted
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Alloy Powder-Core, SMD, 5350
Fixed Inductors IND Molded Power 6.8uH 15.0A 2 PADS SMT(