Eaton FWC-8A10F
FWC-8A10F Cooper Bussmann 8Amp 600Vac FERRULE FUSE 10 X 38MM
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton FWC-8A10F herunter.
IHS
Datasheet82 SeitenVor 8 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 17 Jahren
Master Electronics
ARCEL Power Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-90.41%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Littelfuse0KLK010.T
Electric Fuse, Fast Blow, 10A, 600VAC, 500VDC, 100000A (IR), Inline/holder, 5AG
LittelfuseKLKD010.T
Electric Fuse, Fast Blow, 10A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Littelfuse23121000029
Electric Fuse, Very Fast Blow, 10A, 500VAC, 500VDC, 1000A (IR), Inline/holder, 6.3x32mm
Eaton10CT
Electric Fuse, 10A, 700VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC Slow Blow Acting 10A 600V Holder Cartridge 10.32 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
EatonKTK-10
Fuse Midget Fast Acting 10A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton FWC-8A10F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Electric Fuse, 8A, 600VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Midget 8A 600V Holder Cartridge 10 X 38mm
Semiconductor Fuse, 8A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/700VDC