Eaton FP1105R1-R15-R
Inductor Power Wirewound 150nH/109nH 10% 100KHz Ferrite 46A 350uOhm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton FP1105R1-R15-R herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 17 Jahren
Master Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2927
Ind Chip Molded Bobbin Core 150nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 730mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLK1005R15K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 150nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
RF Choke Molded Wirewound 0.15uH 10% 25MHz 38Q-Factor Phenolic 1.1A 0.1Ohm DCR AXL Bag
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton FP1105R1-R15-R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
FIXED IND 150NH 46A 0.35MOHM SMD
Inductor, Flat Pac, 150nH, 54Apk, 2 PADS, SMT
100KHz 54A 46A 150nH 350¦Ì¦¸ ¡À10% , 11mm*8mm*4.9mm