Eaton EFX2A30K156E162LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 15uF, Through Hole Mount
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton EFX2A30K156E162LH, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cap Efx2A 305Vac 15Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2A30K156E162LH
CAP FILM 15UF 10% 630VDC RADIAL
15UF 305V 10%